PAKİŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ 2017 yılında kuruldu. Kurucusu Lale Pakiş'in Sigorta Sektörüne giriş yılı 1994’dür. İş yaşamına İsviçre Sigorta A.Ş. ile başlayıp Ergo Sigorta A.Ş. ile devam etmiştir. 20 yılı aşkın süre ile bu kurumlarda çeşitli alanlarda hizmet vermiştir. Özel sektörde Sigorta Şirketlerinde yer alan deneyimini Doğa Sigorta A.Ş. ile tamamlamıştır. İstanbul-Çekmeköy'de Sigorta Acentesi olan PAKİŞ SİGORTA müşterilerine her branşta sigorta teklifi sunmaktadır. Müşterisi olan Birey ve Şirketlerin Risk yönetimi danışmanlığı alanında uzmanlaşmış dinamik, risk sorunlarını etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan risk yönetimi Acente Şirketidir. Siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunarken en geniş teminatlı ve en uygun sigorta çözümleri sağlamaya odaklanmaktadır. Mükemmelliği; kişisel iletişimin gücüne, verimli çalışmaya “üşenme, erteleme vazgeçme” sözleriyle ve yeniliğe olan derin bağlılığıyla fark yaratmaktadır.

Pakiş Sigorta olarak, hiç bitmeyen heyecanımız, mükemmel hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımızla sigorta ihtiyaçlarınıza çözüm üretiriz. Sigorta ihtiyaçlarınıza geniş ürün yelpazesinden oluşan seçenekli poliçe teklifleri sunarken cazip fiyatlı alternatifleri belirler, en doğru ve kaliteli yönlendirmeyi beklentilerinize uygun şekilde sunarız. Yüksek kalitede hizmet sunarken, dürüstlük ve profesyonellik ilkelerine bağlı kalırız.

Risk yönetiminin zorluklarına gelişen teknoloji ile, zeka ve insani bir dokunuş uygularız; böylece müşterilerimiz, riski proaktif olarak yönetmek için ihtiyaç duydukları kritik zamana bağlıyken, erken ve sıklıkla müdahale edebilirler. Günlük yaşamda ortaya çıkan riskleri yönetmenize yardımcı olmaya kararlıyız. İnsanların günlük yaşamın risklerini yönetmelerine, beklenmedik durumlardan kurtulmalarına ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya çalışırız. Müşterilerimize rekabetçi ve uygun fiyatlarla sürekli yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimizle güven temeli üzerine inşa edilmiş, uzun vadeli ilişkiler kurarak, tercih edilen bir ortak olmak için çalışıyoruz. Türkiye genelinde geniş çaplı sigorta ürün yelpazesi sunmaktayız. İstisnai hizmet ve rekabetçi ürün teklifleri ile kişisel gelişim ve yaşam planlamasına teşvik ediyoruz. İnsan odaklı her şeyden önce, değerlerimizi kelimelerle değil, eylemlerle ifade ederiz. Beklenenin ötesine geçerek, poliçe sahibi müşterilerimiz için hızlı iletişim kurmak, yanıtlamak ve çözmek için sözümüzü harfi harfine yerine getiririz.

Güvenilir, verimli çalışmak, kaynakları ve zamanı efektif kullanmak, güler yüzlü ve pozitif yaklaşım içinde olamak, saygı sevgi ve hoşgörü içinde olmak başarı faktörlerimizden ve temel değerlerimizden bikaçıdır. Adaletli ve vicdan sahibi olmak, başkalarının haklarını kendi haklarımızla eşit seviyede gözetmek bir bakıma, PAKİŞ SİGORTA’nın DNA'sının bir parçasıdır. Bu yaklaşım ve güven Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmamızı sağlar.

Sorumluluk, etik kurallara uymak ve saygı duygusu, müşterilerimiz, iş ortaklarımız, bağlı olduğumuz Sigorta Şirketleri için bir bütün olarak toplumla ilişkilerimizde daima merkezi bir konumdadır. Müşterilerimizin aklında ve kalbindeki değerlere özen ve saygıyla davranmak empati kurmak bizim sorumluluğumuzdur.